پرش به محتوا

مجوزها

مجوز تجارت الکترونیک اینماد

لازمه حیات فروشگاه های اینترنتی، ایجاد اعتماد بین کاربران می باشد. بهترین روش برای جلب اعتماد کاربران برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، اینماد است. اینماد یک تاییده برای فروشگاه های اینترنتی است که مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن مسئول اعطای آن می باشد. در واقع اینماد، تضمین کننده قانونی بودن فعالیت های یک وب سایت تجاری است و اگر مالک سایتی از قوانین موجود تخطی نماید، شما می توانید از آن به این سازمان شکایت نمایید. اعطای نماد اعتماد الكترونیكی برای وب‌سایت های تجاری با هدف قانونمند كردن و چارچوب دهی به فعالیت کسب و کارهای اینترنتی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الكترونیكی به شكل یك علامت در پایین سایت‌هایی كه از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند .

logo-samandehi

مجوز وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی

نماد طلایی ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی به وب‌سایت‌های تایید شده توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال دارای مجوز فعالیت تعلق میگیرد، ستاد ساماندهی پایگاه اینترنتی پس از تایید و بررسی مجوز‌های فعالیت وب‌سایت‌ها لوگوی طلایی به آن‌ها اهدا می‌کند، گروه تخصصی WHAT100 به عنوان نخستین مرجع قانونی ارسال پیام انبوه بر بستر واتساپ و فروش بانک شماره موبایل در ایران جهت اعتمادسازی بیشتر اقدام به دریافت لوگوی طلایی از ستاد ساماندهی کشور نموده است. صاحبان کسب و کار گرامی ، می‌توانند  جهت استعلام با کلیک بر روی  لوگوی زیر  صحت لوگوی قرار داده‌شده را بررسی نمایید .

تراکنش مالی با درگاه زرین پال

اگر قصد دارید محصول موردنظر خود را از وب‌سایت فروشگاه‌های اینترنتی خریداری کنید، بررسی نشان اعتماد زرین‌پال، یکی از مطمئن‌‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها برای اطمینان از امنیت پرداخت و جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات کارت بانکی افراد است. توجه داشته باشید که تنها وب‌سایت‌هایی که از نشان تایید زرین‌پال با ساختار تصویری زیر استفاده می‌کنند در امنیت اطلاعات بانکی توسط زرین‌پال ضمانت می‌شوند و هر گونه مغایرت با بج تایید زرین‌پال، نشانگر عدم صحت کارکرد آن فروشگاه اینترنتی است.